Menu

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

Zarządzamy i Administrujemy różnego rodzaju nieruchomościami mieszkaniowymi. Nasze usługi wykonujemy na szerokim spektrum nieruchomości wśród których możemy wyróżnić osiedla mieszkaniowe, budynki z lokalami usługowymi, prestiżowe kamienice czy obiekty jednorodzinne.

ul. Tenczyńska 2

13 lokali
Powierzchnia 1 338 m2

Ulice Tenczyńską wytyczono na terenie dzielnicy Nowy Świat pod koniec XIX wieku prawdopodobnie w 1896 r., a swoją obecną nazwę otrzymała w 1903r.  zawdzięczając znajdującemu się tu dworkowi należącemu do rodziny Tenczyńskich. Kamienica powstała u schyłku XIX wieku, a jako nowa, wielkomiejska kamienice czynszowa lub familijna o niezwykle bogatej dekoracji architektoniczno- rzeźbiarskiej utrzymanej w nurcie eklektyzmu. Obiekt uchodził zapewne za obiekt o wysokim standardzie mieszkaniowym, głównie z przeznaczeniem dla mieszczaństwa krakowskiego czy profesorów Uniwersytetu. Obecnie ze względu na walory architektoniczne, urbanistyczne i kulturowe znajduje się w ewidencji obiektów zabytkowych, zlokalizowana jest w granicach pomnika historii „Kraków – historyczny zespół miasta” Budynek narożny, trójkondygnacyjny, murowany z cegły. Elewacje frontowe odznaczają się bogatym programem rzeźbiarskim.

ul. Michała Ossowskiego 14-14CA

16 mieszkań
Powierzchnia 1 093 m2

Osiedle ośmiu dwu – lokalowych budynków mieszalnych zlokalizowanych przy cichej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych położonej na Woli Duchackiej. Osiedle ma bardzo kameralny charakter, składa się zaledwie z 16 mieszkań, każde z nich posiada taras lub ogródek oraz dwa dedykowane miejsca postojowe i komórkę lokatorską. Łączy w sobie uroki mieszkania w domu z komfortem mieszkania na zarządzanym przez zewnętrzną firmę osiedlu.

ul. Chmieleniec 14

52 mieszkania/ hala garażowa
Powierzchnia 4 287 m2

Obiekt, na którym mamy okazję ściśle współpracować z Zarządem Właścicielskim Wspólnoty Mieszkaniowe . Pod koniec roku 2015 r.  nastąpiła zmiana Zarządcy i został powołany Zarząd Właścicielski. Od tego czasu ściśle współpracujemy z Zarządem realizując wspólne założenia.

os. Szklane Domy 2A

50 mieszkań/ 2 hale garażowe
Powierzchnia 4 573 m2

Budynek wolnostojący posiada pięć kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne, od ul. Gardy Godlewskiego w elewacji frontowej dwie klatki schodowe z wejściem. Wjazd do podziemnych garaży za pomocą windy samochodowej od południowo wschodniej części. Dużym atutem jest sąsiadujący Park Ratuszowy, na którego terenie pierwotnie miał stanąć okazały ratusz. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się tzw „blok szwedzki” – pierwszy modernistyczny budynek w Nowej Hucie.

ul. Mała Góra 8B-8C

270 mieszkań / 2 hale garażowe
Powierzchnia 26 922 m2

Osiedle zespołu  kameralnych budynków zlokalizowanych na Nowym Bieżanowie przy ul. Mała Góra. Obiekty o pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej  podziemnej- stanowiącej dwie hale garażowe. Nad częścią garaży zaprojektowano wewnętrzny układ drogowy. Każdy z segmentów posiada jedną centralnie położoną klatkę schodową. Osiedle z dużymi przestrzeniami pomiędzy budynkami, w najbliższym otoczeniu dużo terenów zielonych i dominująca kameralna zabudowa.

ul. Brogi 36

10 lokali/1 hala garażowa
Powierzchnia 1 369 m2

Budynek mieszkalno – usługowy z garażem podziemnym.  Obiekt o prostym wygodnym układzie funkcjonalnym. O zewnętrznym wyrazie architektonicznym budynku decyduje zastosowania pewnej formy „rozrzeźbienia” bryły. Powstało ono przez wcięcia i wypchnięcia fragmentów ścian zewnętrznych na poszczególnych kondygnacjach.

ul. Zygmuntowska 24

40 mieszkań/12 garaży
Powierzchnia 2 772 m2

Pięciokondygnacyjny budynek o tarasowej konstrukcji zlokalizowany w centralnym punkcie osiedla Azory, tuż przy pętli autobusowej. Każde z 40 mieszkań ma do dyspozycji balkon, taras lub ogródek, a na parterze budynku znajdują się indywidualne garaże. Budynek zdecydowanie wyróżnia się na tle architektury pięcio – i jedenasto kondygnacyjnych budynków z lat ’60 i ’70.

ul. Pękowicka 70, 72 i 74

zespół 3 obiektów mieszkaniowych
Powierzchnia 7 280m2/88 lokali mieszkalnych

Zespół spójnych pod kątem architektonicznym 4 budynków, położonych na wspólnym, bardzo zielonym i ładnie zagospodarowanym terenie łączącym dwie wspólnoty mieszkaniowe.Osiedle zlokalizowane jest tuż przy granicy Krakowa z Gminą Zielonki.Niezabudowana okolica i dostępność terenów zielonych, a także oddalenie od bardzo ruchliwych dróg powodują, że ma się wrażenie wolnej płynącego czasu.Przestronne ogródki, duże balkony i szerokie przestrzenie między budynkami i zamknięty teren osiedla dają mieszkańcom poczucie komfortu.

ul. Konopnickiej 61 i 63

344 mieszkań/2 lokale usługowe/2 hale garażowe
Powierzchnia 32 088 m2

Zespół 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi, W budynkach zaprojektowano części  podziemne z garażami wielostanowiskowymi, pomieszczeniami gospodarczymi połączonymi z kondygnacjami naziemnymi. Obiekty posiadają 7 kondygnacji naziemnych. Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, dostępne są bezpośrednio z klatek schodowych (oraz wind). Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić pełną dostępność dla osób niepełnosprawnych.

ul. Podskale 5

31 mieszkań/sauna/sala kinowa/ hala garażowa
Powierzchnia 1 322,17m2

Budynek mieszkalny wielorodzinny o wysokości czterech kondygnacji, naziemnych oraz jednej podziemnej. Część mieszkalna zaprojektowana w układzie korytarzowym.  Kondygnacja parteru z dostępnej od ogrodu (od wschodniej strony) natomiast na wyższych piętrach również od wschodu zaprojektowane balkony. Komunikacja pionowa odbywa się poprzez główną klatkę schodową oraz dźwig – dostosowany do poruszania się osób niepełnosprawnych. Budynek wyposażony w pomieszczenie sauny, siłowni i sali kinowej.

Kraków ul. Pszenna

6 mieszkań
Powierzchnia 417 m2

Wkrótce szczegóły

Kraków ul. Pękowicka

39 mieszkań
Powierzchnia 2 086,18m2

Wkrótce szczegóły

ul. Mała góra 8A

52 mieszkania/ 36 miejsc postojowych
Powierzchnia 4 588,99m2

Wkrótce szczegóły

ul. Tarłowska 3

powierzchnia 890,78m2

Wkrótce szczegóły