Menu

O NAS

Szukasz sprawdzonego Zarządcy lub Administratora? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twojej nieruchomości.

JAKOŚĆ

Pochodzimy z Krakowa i właśnie rynek lokalny jest nam najlepiej znany. Stawiamy na jakość świadczonych usług, a nie na ilość obsługiwanych Wspólnot Mieszkaniowych. Od lat budujemy swój wizerunek kreując pozytywne relacje i efektywne działanie. Stale rozwijamy system zarządzania wprowadzając nowe stosowne rozwiązania.

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

Za naszym sukcesem stoją ludzie, stawiamy na profesjonalistów,  którzy nieustannie podnoszą kwalifikacje, są to osoby młode i dynamiczne, licencjonowani zarządcy nieruchomości, technicy z uprawnieniami. Dbamy o to by każdy był zaangażowany w swoje obowiązki i brał za nie odpowiedzialność. 

OPTYMALIZACJA I EFEKTYWNOŚĆ

stawiamy na optymalizację kosztów eksploatacyjnych zarządzanych- administrowanych przez nas nieruchomości. Szukamy rozwiązań dzięki, którym znacząco spadną koszty utrzymania  „naszych” obiektów.  Jeśli to możliwe to  komercjalizujemy „puste przestrzenie „co zapewnia stały dochód na rzecz wspólnoty. Szukamy rozwiązań, jesteśmy zawsze otwarci na sugestie mieszkańców.  

KOMUNIKACJA

bardzo ważne są dla nas relacje z mieszkańcami, staramy się być w ciągłym kontakcie z mieszkańcami, naszym zdaniem dobrze zarządzana wspólnota to „zwarta wspólnota” dlatego często jesteśmy inicjatorem wszelkich spotkań czy to w formie zebrania w garażu czy spotkania integracyjnego z Mikołajem i prezentem dla najmłodszych mieszkańców. 

OTOCZENIE

nasza aktywność nie kończy się tylko w granicach działki czy murach budynku, uczestniczymy w postępowaniach administracyjnych, prawnych czy innych akcjach społecznych jak np. Budżet Obywatelski czy Robimy tlen dla Krakowa. Mobilizujemy mieszkańców do aktywności we wszelkich podobnych akcjach, które mają wpływ na najbliższe otoczenie naszych obiektów.

MAKSYMALIZACJA WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI

w długim horyzoncie czasowym dążymy do zwiększania wartości nieruchomości w czasie, wpływ na to ma szereg czynników zewnętrznych i wewnętrznych, na które częściowo mamy wpływ. Zwracamy uwagę na estetykę i funkcjonalność,  dbamy o tereny zielone,  zwiększamy komfort i bezpieczeństwo naszych Mieszkańców.

REKOMENDACJE

Zarząd Właścicielski

Bardzo cieszą nas rekomendacje naszych mieszkańców, nieruchomość objętą w administracje przejęliśmy na wniosek mieszkańców. Cały proces administracji od 2015 roku  jest nadzorowany przez Zarząd Właścicielski.

Zygmuntowska

Obiekt którym administrujemy od samego początku zawiązania się Wspólnoty Mieszkaniowej.

Referencje zygmuntowska
70000

Powierzchnia obiektów

38

Ilość obiektów

1024

Liczba mieszkań